Yazının Kategorisi

Ben Kimim?

Türkiye’nin önde gelen kurumlarına e-öğrenme, e-iş ve e-pazarlama portalleri kuruyorum, kurumsal e-learning alanında önde gelen bir şirketi yönetiyorum. Web teknolojileri konusunda seminerler veriyorum, yazılım tasarımı ve proje yönetimi, e-öğrenme (e-learning), e-marketing, satış, pazarlama, ürün yönetimi, iş geliştirme, sosyal ağlar, sunum tasarımı profesyonel olduğum konuların başında geliyor.

Kurucusu olduğum 30’a yakın çalışanımızla Infinity Teknoloji başarılı ve işini iyi yapan mutlu kişilerin toplandığı sevilen ve beğenilen bir şirket. www.infinityteknoloji.com

Çok okurum, çok ama akıllı çalışırım, İzmirliyim, yazları Alaçatı’ya bolca gider rüzgar sörfü yaparım. Bir de her şeyin ötesinde 3 genç ve 1 miniğe yaşam rehberliği yapmaya çalışıyorum. En zor işin ve en büyük projenin bir insanın oluşmasına rehberlik etmek olduğunu anladım.

Bu blog kendi gelişim yolculuğumu paylaşmak amacını taşıyor. Çünkü paylaştıkça geliştiğimi deneyimliyorum. Zor ama keyifliymiş, kullanıcı trafiği arttıkça daha da mutlu oluyorsunuz.

Herkese öneriyorum.

Sevgi ve saygılarımla.

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin