Yazının Kategorisi

Farklı Bir Çalışma Ruhunu Anlatan Kitabım; “İşte Sevgi”…

Yıllardan beri yaşadığım olumsuzluklara rağmen sevgiyi işime katmak için vazgeçmeden çok çalıştım ve şirketimi de bir sevgi şirketi haline getirmeye çalıştım. Sonuçlarını da çevremizden aldığımız geri bildirimlerle ölçerek belirli bir oranda başarılı olduğumuzu görüyorum. Halen ayaktayız, başarılıyız, sevdiğimiz müşterilerimiz ve harika çalışanlarımızla üretmeye devam ediyoruz. İş her durumda yapılır, para da kazanılır ama biz bunları yaparken özetle mutluyuz. Bu gurur duyduğumuz tablodaki sonuçlar doğrultusunda oluşan düşünce, görüş deneyimlerimi de bir kitap haline getirdim.
Her zaman söylediğim gibi artık bilgi bir sır değil, internet sayesinde artık her yerde ve herkesin erişimine açık. Ben de bilgimi olabildiğince bu blog üzerinden herkesle paylaşıyorum. Ama sır olan bilginin nasıl pratiğe geçirileceği. Yaptığımız her şeyi açık ve şeffaf bir şekilde paylaşıyorum, bunları herkes kopyalayabilir, ama her zaman inandığım gibi çalışma ruhumuzu, çalışanlarımıza ve müşterilerimize yaşattığımız deneyimi kopyalamak kolay değil.
Ben ve şirketim; dürüst, girişimci, sevgi dolu, huzurlu, hızlı ve kaliteli olarak sizin için sizlerle birlikte üretmeye devam edeceğiz.
Hemen tıklayın, indirin: İşte_Sevgi

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin