Yazının Kategorisi

Başlarken…

Değerli çalışma arkadaşlarım ve müşterilerim, yılın sonuna geldik ve sizlerden aldığımız güçle çalışmaya devam ediyoruz. Türkiye de e öğrenme pazar payını her yıl biraz daha yükseltirken, potansiyel kurumları geliştirdiğimiz farklı ürün ve çözümlerle pazarın içine çekmekte; düşük bütçeli, daha zengin, daha kaliteli kurumsal öğrenme olanakları sunmaktayız. www.hizliegitim.com
Bunları yaparken gerçekleştirilmesi zor bir strateji izliyoruz. Hem düşük bütçeli hem de kaliteli ürün ve çözümler sunuyoruz. Son beş yılda gerçekleştirdiğimiz proje sayısından büyüme oranına kadar pek çok veriye bakıldığında başarımızın nasıl adım adım gerçekleştiği görülmektedir.
Ülkemizde geniş kitleler uzaktan öğrenme ile daha kolay ve hızlı eğitim almayı istiyor. Ancak bu durum 2006 yılına kadar internet alt yapısının yeterli olmaması ve yanlış strateji izleyen rakipler nedeniyle sağlıklı bir şekilde gerçekleşememişti. Biz bu durumu önemli ölçüde değiştirdik. Sağlıklı ve sonuç veren çözümler sunduk, rekabeti getirdik ve kalite standartlarını yükselttik. Bunu yalnızca kaliteli çözümlerle değil hizmetimizin hızıyla da sağladık.
2010 yılı Infinity Teknoloji Ailesi için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Çalışan sayımız 100’ü aştı, uluslararası pek çok dev kuruma birden fazla dilde projeler yaptık. Türkiye de merkezleri bulunan çok uluslu kurumlar için aranan bir şirket haline geldik.
Günlük e-öğrenme içerik üretimimiz 200 PowerPoint slaytının üzerine çıktı. İçerik tasarımlarını çeşitlendirdik. Mobil eğitimi operatör bağımsız, ekonomik ve kaliteli bir şekilde çözdük. 2011 yılında bu başarıları daha da yükseğe taşıyacağımızdan kuşkum yok.
Yazılım üretimindeyse sektörde hiç uygulanmayan farklı bir felsefeyle çalışıyoruz. Çözümlerimizi esnek bir şekilde müşterilerimize özel bir hale getirirken aynen Word üzerinde yazı yazar gibi geliştirmelerin çok hızlı ve kolay yapıldığı bir çalışma yöntemi geliştirdik. Başlangıçta hataya açık, ama hızlı geliştirme olanakları sunan bu yöntemimiz zamanla oturdu. Artık müşterilerimizin yazılım gereksinimlerini de esnek, güvenli ve hızlı bir şekilde çözebiliyoruz. Her müşterimizin portal çözümleri tamamen farklı ve onlara özel bir hale geldi.
Kriz döneminde e öğrenmeye olan gereksinim artmıştı. Şimdi de kurumlar verimli çözümlerin sonuçlarını aldıkça e öğrenmeye yönelmeye devam ediyor. Sınıf eğitimlerini kaldıracak düzeyde ileri aşamalara geçen müşterilerimiz bile var.
Sevgili müşterilerim ve çalışma arkadaşlarım, 2011 yılı için belirlediğimiz stratejimiz ise mükemmellik. Infinity Teknoloji artık mükemmel olma yönünde ilerleyecek. Küçük değişimlerle iş yaşamınızda nasıl mükemmel olunabileceğini anlatan “Mükemmellik” eğitimimizi mutlaka izleyiniz. Her zaman söylediğimiz gibi bizce bilgi sır değil, bilgimizi olabildiğince herkesle paylaşıyoruz. Ama sır olan bilginin nasıl pratiğe geçirileceği. Yaptığımız her şeyi açık ve şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz, bunları herkes kopyalayabilir, ama her zaman inandığım gibi çalışma ruhumuzu ve müşterilerimize yaşattığımız deneyimi kopyalamak kolay değil.
Okumakta olduğunuz blog İş’te sevgi ve işimizi severek yapmakla ilgili. Sevgiyi işimize katmak için çok çalıştık ve bir sevgi şirketi olmaya odaklandık. Sonuçlarını da müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerle ölçtük ve başarılı olduğumuzu gördük. Bu gurur duyduğumuz tablodaki sonuçlar doğrultusunda oluşan düşünce, görüş deneyimlerimizi de bir blog haline getirdik.
Biz dürüst, girişimci, sevgi dolu, huzurlu, hızlı ve kaliteli olarak sizin için sizlerle birlikte üretmeye devam edeceğiz.
Infinity Teknoloji‘yi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, hepimiz için iyi bir yıl olmasını dilerim.
Yine her zaman dediğimiz gibi, blogun size ve işinize yararlı olması dileğiyle…

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin