Yazının Kategorisi

Çalışanlara Altın Öğütler

Hepimiz, duygu ve düşünce yönüyle zengin varlıklarız. Bu yüzden, duygularımıza ve bilincimize seslenmek ve ruhsal varlığımızın gereğini yerine getirmek gerekir. Bu durum, ona değer vermek ve değerli olduğunu hissettirmekle sağlanabilir.
Bu diziyi çalışma hayatına yeni başlayacak olanların iş yaşamına ışık tutmak amacıyla ele alıyorum. Sizlere, çalışmanın anlamını göstermeye çalışmakla birlikte çalışmanın zevkini de hissettirmeyi hedefliyorum.
Bütün iş ve hareketlerini bilinçli ve zevkli bir şekilde yaparak belli bir olgunluk kazanan kişi, en azından değerinin bilinmesini ister. Değerinin takdir edilmesi, kişiyi ruhsal olarak tatmin eder ve yaptığı işte daha yararlı hale gelmesini sağlar.
Hepimiz, her ne olursak olalım, büyük bir cevheriz. Hayatta en basit işle uğraşan insan için bile o işin içinde başarılı olup büyük işlere ulaşma olanağı vardır. Hayatta, insana ait hiçbir iş küçük değildir. Önemli olan, o işin olanaklarını bilip zirveyi yakalamaktır.
Bu yeni dizi, size bu olanakları göstererek başarılı olmanızı, yükselmenizi ve yükseltmenizi sağlamayı hedefliyor. Aynı zamanda gerçek yaşam deneyimlerinden derlenmiş, sosyal nitelikli bilgi ve değerlendirmelerden örnekler içeriyor. Konular sohbet havası içinde işleniyor.
Yararlı olması dileğiyle.

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin