Yazının Kategorisi

İlişkilerle İlgili Eğitimleri Neden Yaptık?

Bence, bu güne kadar yaşadığım deneyimlerime göre tabii, iki kişi arasında yaşanan sevgi ve aşktan daha büyük mutluluk ve huzur veren başka hiç bir şey yok. Katılırsınız veya katılmazsınız bilemiyorum, ama bence göze alınabilecek en büyük risklerden birisi; sevmek. Birisini sevmeye başlarsınız, kalbiniz kesinlikle kırılır. İşte burada seçimlerimizle ikiye ayrılırız, kimisi bu acıdan kaçınır, kalbini korur (ama bu sefer de içi boş kalır), kimisi de bu riske rağmen aşka dalar. Acısını da çeker, ama bence büyür ve gelişir. İşte ben seçimi ikinciden olanlar için www.hizliegitim.com ‘da ilişkiler kategorisindeki eğitimleri tasarladım.
Bu eğitimler, kişilere doyumlu ilişki yaşamanın yollarını göstermeyi amaçlıyor. Aşk’tan evliliğe, cinsel sağlıktan aldatmaya yaklaşık 20’ye yakın konu başlığında yaklaşık 5.000 slaytın üzerinde hazırlanmış eğlenceli sunumla bilgiler akılda kalıcı bir şekilde aktarılıyor.
İçerikler hem ilişkisi olanları hem de olmayanları hedefliyor. İlk aşamada sağlıklı bir ilişkiyle ilgili her konuda temel bilgilenme ve öğrenme gerçekleşiyor. Sonraki aşamada ilişkileri sağlıklı sürdürmeyle ilgili içerikler bulunuyor.
Tüm bu kurgu içerisinde evliliğe ayrı bir yer verdik tabii ki. Evlilik çoğunlukla kaçınılmaz bir durum, sağlıklı ve mutlu bir evlilik de günümüzün en önemli sorunlarından birisi, bu nedenle sitede özellikle evliliği canlandırmak ve sürekli canlı tutabilmek için apayrı bir içerik kurgusu oluşturulmuş durumda.
Bu içerikleri size sunarken sevgi ve aşk kavramının yaşama verdiği anlamı özellikle sürekli vurguluyoruz. Çünkü savunduğumuz en önemli kavramlardan birisi aşkın insanı iyi olmaya, olumlu düşüncelere, özverili davranışlara ve duygu inceliğine güdülemesi. Bu nedenle özellikle günümüzde yozlaşan ve kavram olarak kirletilen aşkla ilgili tanımlara sıkça yer veriliyor ve bilinçli aşk kavramı vurgulanıyor. Aşkın cinsel tutkuya ve cinsel bağımlılığa indirgenmemesi, ömür boyu sürebilmesi için kurallar ve sonsuz aşk sözleşmesi gibi ilginç içerikler sitede yer alıyor.
Tüm içeriklerimiz deneyimli uzmanlar tarafından geliştirildi. Hemen göz atın ve aşkla yaşayın!
Çünkü ötesi yok. http://www.hizliegitim.com

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin