Yazının Kategorisi

Mobil Eğitim Sizden, Mobil Cihazlarınız Bizden!

Infinity Teknoloji olarak her geçen gün büyüyor, sizler için değerli projeler üretiyoruz. Bu yeni yılda da siz değerli müşterilerimize benzersiz bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Kaliteli ve hızlı olmayı hedeflediğimiz hizmetlerimizi ekonomik koşullarda sunmanın çabası içerisindeyiz.
Bizden alacağınız her hizmeti sizin için sıcacık dost ziyaretine dönüştürmeye çabalıyoruz. Amacımız, sizler için oluşturduğumuz platform ve tasarladığımız içerikleri kurumunuz bünyesinde kalıcı bir hale getirmek ve kültürleştirmek.
Ürün ve çözümlerimizi geliştirmeye hızla devam ediyoruz.

Bildiğiniz gibi mobil cihazlar ve özellikle tabletlerin yaygınlaşması inanılmaz bir hızla devam ediyor. Artık acaba ile yaklaştığımız tabletler alışkanlıklarımızı değiştirdi ve günlük yaşamımızın içerisinde yer etti.

Bu doğrultuda müşterilerimiz için yep yeni bir kampanyaya başladık.

CloudLMS ile birlikte mobil çözümümüzü de tercih eden müşterilerimize, birlikte daha kolay çalışabilmek amacıyla mobil cihazları ücretsiz olarak sunuyoruz.

Geçtiğimiz hafta içerisinde CloudLMS’imizi mobil uygulaması ile birlikte tercih eden tüm müşterilerimize iPad Mini ve Android tablet cihazlarını teslim ettik.
Mobil e-eğitimde bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ederken işlerinizde başarılar dilerim.
Sevgi ve saygılarımla.

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin