Yazının Kategorisi

Çalışanlara E-learning ile Ürün Bilgilerini Nasıl Daha Kolay Aktarırız?
Herkese merhaba, bugün sizlere giderek yaygınlaştırmakta olduğumuz yeni bir çözümümüzden söz edeceğim. Biz ismine TSE dedik, hoşumuza da gitti. Ama Türk Standartlarını temsil etmiyor. Temel satış eğitiminin baş harflerinden oluşuyor. Temel satış eğitiminin önemini biliyoruz. Tüm kurumlarda standart olarak var olması da kesin olarak gerekiyor. O zaman izninizle ismine TSE diyorum.

Çözüm nereden çıktı derseniz, özellikle mağazaları, bayileri vb. olan sahada kalabalık ekiplerle çalışan dev markaların gereksinimlerinden ortaya çıktı. Çünkü personel sirkülasyonunun en fazla olduğu alan perakende. Yeni gelen çalışanların da ürün ve satış bilgilerini hızla öğrenmesi gerekiyor. Ama yalnızca perakendeye yaptığımızı sanmayın. İçerik o kadar esnek bir şekilde tasarlanıyor ki, sigortacılıktan, bankacılığa, perakendeden teknolojik ürünleri olan kurumlara kadar herkese kolayca uyarlanabiliyor.
Şimdi uzun sözün kısası önce neşeli videomuzu izliyoruz!
Evet, videomuzda dediğimiz gibi;

Ürünlerinizi ve satış tekniklerinizi çalışanlarınızın hemen öğrenmeleri için çözüm; TSE: Temel Satış E-eğitimi

Üstelik öykü tabanlı ve size özel.
Çözümü şöyle uyarlıyoruz; tasarladığımız yılların birikimiyle oluşan mükemmel bir içerik var. Her kuruma özgü bir konsept tasarlıyoruz. İçeriği bu konsepte hızla uyarlıyoruz. Diyalogları, karakterleri hızla kuruma özgü hale getiriyoruz. Hap gibi kolayca yutulabilen öykülerden oluşan 6-7 modül video tasarlıyoruz. Aralara etkileşimler, minik oyunlar yerleştiriyoruz. Böylece öğrenmeyi eğlenceli, derin ve etkileşimli hale getiriyoruz.
Bizim standart olarak tasarladığımız modüller arasında; Ben Kimim?, Müşterim Kimdir?, Nasıl Satış Yaparım?, Ürünler Nasıl Satılır? ve Haydi Sahaya (Vakalarla Öğrenelim) modülleri var. Bunların içeriği kurumun ürünleriyle yeniden üretiliyor. O kadar modüler bir yapı var ki, tüm bunları günler, haftalar içerisinde tamamlıyoruz. Uzun süreçler ve yüksek maliyetlere de gerek kalmıyor. Evladiyelik güzel bir temel satış e-eğitimi ortaya çıkıyor. Siz de artık tüm yeni çalışanlarınızı kolayca eğitebiliyorsunuz.
Biraz da yaklaşımımız ve kullandığımız araçlardan söz edelim. Aşağıdaki unsurları dikkatli ve titiz bir şekilde kullanıyoruz:

 • Yaratıcı konsept ve senaryolar kullanıyoruz
 • 2D veya 3D karakterler tasarlıyoruz
 • Canlı, akıcı bir anlatım ve dil kullanıyoruz
 • Görsel hatırlatıcılar yerleştiriyoruz
 • Etkili sözler kullanıyoruz
 • Net ve basit metinler tasarlıyoruz
 • Bolca mizah ve etkileşimler kullanıyoruz
 • Hipnotik dil kalıplarıyla destekliyoruz
 • Subliminal müzik, ses ve bilinçaltı mesajlar yerleştiriyoruz
 • Sürprizler yapıyoruz
 • Sohbet konseptinde akıcı bir anlatım kullanıyoruz

Sonuç olarak eğitimi, mesajınızı davranışa dönüştürüyoruz
Bu yüzden siz de gelin, hemen size özel, Temel Satış E-eğitimini, hızla tasarlayalım diyoruz.

 Platformu da hiç düşünmeyin, artık Infinity CloudLMS var.

Sevgi ve saygılarımla.

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin