Yazının Kategorisi

E-Learning AllStars Etkinliğimde Zirvedekilerle Buluşuyoruz

logoBir süredir planladığımız “E-Learning AllStars” etkinliğimizin ikincisini nihayet 27 Mayıs günü İstanbul Karaköy’de gerçekleştiriyoruz. “E-Learning AllStars”etkinliğimiz kapsamında kendi alanında başarılı olmuş kurum ve yöneticileri yeniden bir araya getiriyoruz.
Geri sayımın başladığı, PepsiCo’dan Tofaş’a, Segem’den Ziraat Emeklilik’e 10’dan fazla kurumun yöneticisinden başarılı deneyimleri dinleyebileceğiniz etkinliğimizde dijital eğitimle ilgili yenilikler ve eğilimler de aktarılıyor. İnsan Kaynakları ve Eğitim Teknolojileri alanındaki yeniliklerin sunulacağı etkinliğimiz 27 Mayıs Salı günü Türk mutfağının eşsiz yorumlarının sunumu ve tadımı eşliğinde yapılacak.
1995 yılından bu yana eğitim ve öğrenme teknolojilerinde faaliyet gösteren yenilikçi bir şirket olarak düzenleyeceğimiz bu özel etkinlikle bir yandan yeni gelişmeleri sizlere aktarırken, bir yandan da bu işi en iyi yapan bizce “AllStars” olan e-learning profesyonellerinin deneyimlerini paylaşıyoruz.
Değerli katılımınız etkinliğimizin verimini arttıracak ve bizleri de onurlandıracaktır. Etkinlik açılışı ve oturumları boyunca sizleri aramızda görmeyi umuyor, gösterdiğiniz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ediyoruz.
Etkinlikle ilgili ayrıntılara;

http://www.elearningallstars.com

Adresinden ulaşabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.
Sevgi ve saygılarımızla.
IMG_0107
 

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin