Yazının Kategorisi

Yeni Kitabım "İş'te E-Learning" Yayınlandı!

Kitap-3DYaklaşık bir yıldır hazırlıklarını sürdürdüğüm “İşte E-Learning” kitabım sonunda yayınlandı. Çok heyecanlıyım, kitabımda kısaca neyi amaçladım: Günümüzde birçok organizasyon e-öğrenme programları sunabilmek için yalnızca LMS kurulumu gibi işin sadece yazılım kısmına odaklanıyor ve bu alana yatırım yapıyor. Oysa yazılım araçlarının nasıl kullanılacağını bilmeden ve uygulama becerisine sahip olmadan oluşturulan e-öğrenme programları başarısızlığa uğruyor. Yapılan projelerin neredeyse %50’si çöpe gidiyor! Kurulu olan sistemlerde de çalışanların e-öğrenme yorgunu haline getirildiğini görüyoruz.

Peki, ne yapmalıyız?

İşte tüm bu gözlemlerden ve yaptığım projelerden öğrendiklerimi bu doğrultuda toparladım.

Dijital bir eğitim platformu oluşturmak, kurum içinde aslında sizi bir girişimci haline getirir. Üst yönetime önemli taahhütler sunuyor olursunuz. Eğitim giderlerinde büyük bir tasarruf ve eğitim etkinliğinin arttırılması gibi. Bu yüzden de tutundurma en önemli kavramlardan birisi öyle değil mi?

Kitabımda etkili ve başarılı bir e-öğrenme programının bileşeni olan çeşitli araçları, süreçleri ve hepsinden önemlisi bunları bir arada kullanma becerisini sizlere aktarıyorum.

Tıklayıp indirebilirsiniz.

Görüşmek üzere.

Sevgi ve saygılarımla.

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin