Yazının Kategorisi

E-Learning'in Kitabını Hemen İndirebilirsiniz…

Kitap-3D

Nedir e-kitap? Bilgisayarda ve özellikle tabletlerde okunulabilen, giderek son zamanlarda yaygınlaşan, 21. yüzyılın kitabı diyebiliriz. Ağaçları ve doğayı kurtarıyor. Amazon geçen yıl e-kitap satışlarının normal basılı kitapları geçtiğini açıklamıştı ve sonrasında da oldukça popüler oldu. Hatta ülkemizde de yayılacağını hayal eden girişimcilerimiz e-kitap işine girdi. Ama ne yazık ki henüz o kadar yayılmadı. Bence nedeni henüz kitap okuma alışkanlığının yetersiz olması. Kitap okuma alışkanlığının yanı sıra bir de kişinin tableti olacak, oradan da okumayı sevecek, aradığı her kitabı bulabilecek vb.. Farındaysanız profil oldukça daralıyor. Neyse konumuz bu değil.
Ben de modaya uydum, “İş’te E-Learning” kitabımın dijital sürümünü buradan sizlerle paylaşıyorum. Ama çok önemli bir uyarım var, benim başıma da geldi. Sakın bir oturuşta 50 sayfadan fazla okumayın, hatta bu bile fazla bence. Çünkü bir süre sonra göz bozukluğuna neden olabiliyor. Etkinliğimize katılmış olsaydınız, basılı sürümünü elinize almış olacaktınız, neyse artık üzülmeyin, siz siz olun bir dahaki etkinliğimizi kaçırmayın.
E-kitaplar her ne olursa olsun, orjinal kitaplardan çok daha ekonomik, dağıtımı kolay ve çevreci, bu yüzden yayılması kaçınılmaz, ama yine de ele alınıp okunan bir kitabın tadını hiç bir zaman vermiyorlar. fırsatını bulmuşken e-kitaplarla ilgili görüşlerimi kısaca sıraladıktan sonra artık size indirme linkini iletiyorum ve keyifli okumalar diliyorum.
Sevgi ve saygılarımla.

Bağlantıyı tıklayıp indirebilirsiniz; iste_elearning

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin