Yazının Kategorisi

Infinity Teknoloji'den Herkese Merhaba!

10427256_10153215159101040_6028571299622012924_n
Son yıllarda inanılmaz ölçüde artan dijital eğitim projelerini karşılayabilmek için Infinity Teknoloji olarak hizmetlerimize aralıksız devam ediyoruz. Bu dönemde ürün ve hizmetlerimize yoğun ilgi gösteren müşterilerimize mükemmel bir deneyim sunabilmek amacıyla her zaman en iyisini yapmaya çalışan ekibime özverili çalışmalarından dolayı huzurlarınızda teşekkür ediyorum.
Birçok müşterimiz yatırımları doğrultusunda mükemmel bir öğrenme sistemine kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. En iyisini geliştirerek sunduğumuz Infinity CloudLMS ile sağladığımız kusursuz teknoloji ve alt yapı ile bizimle çalışan müşterilerimize keyifli deneyimler yaşatıyoruz harika geri bildirimler alıyoruz.

500 bine yakın kullanıcı ve 300’e yakın kurumsal müşteri ile harika bir sezona başlıyoruz.

Sunduğumuz özel indirimler ve özellikle katalog eğitimleri avantajlarımız sayesinde müşteri kazanma hızımızın artarak devam ediyor.
Yeni hedefler peşinde yoğun bir tempo ile koşmaya devam ediyoruz. Birçok kurumsal müşterimiz performans artırmak için dijital öğrenmeye daha da fazla yatırım yapacak. Infinity Teknoloji olarak sürekli kendimizi geliştirerek her ay ürettiğimiz 30’dan fazla özgün içerik, yenilediğimiz 10’a yakın katalog eğitimi ve eklediğimiz onlarca özellikle geliştirdiğimiz CloudLMS ve Hızlı Eğitim ile dijital öğrenmeyi kolaylaştırmaya devam edeceğiz.
Müşterilerimizden gelen fikirleri değerlendirerek sürekli geliştirdiğimiz CloudLMS; dijital eğitim alt yapı çözümlerinde sağladığı hesaplı, hatasız ve performanslı avantajlarla sektörde standardı belirlemeye devam ediyor. Evet iddialı bir açıklama oldu ama aldığımız geri bildirimler ve 25 yıllık deneyimimize dayanarak buna yürekten inanıyoruz. Sevgili rakiplerimize buradan kötü haberi veriyoruz; zaten oldukça zorlaşan işleri yeniliklerimiz ve geliştirdiğimiz teknolojiler karşısında zorlaşmaya daha da devam edecek.
Gelecek için yeni umutlar besliyoruz. Harika fikirlerimiz, hayallerimiz ve bunları gerçekleştirebileceğimiz olağanüstü bir ekibe sahibiz. Bizi izlemeye devam edin.
Sevgi ve saygılarımla,
İlkay Öztürk

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin