Yazının Kategorisi

Infinity Teknoloji'den Heyecan Verici Gelişmeler!

Büyüme heyecanını yaşadığımız bu güzel günlerde Infinity Teknoloji ailesi olarak kurumsal öğrenmeyi kolaylaştırmak için sunduğumuz ürün, hizmet ve çözümlerimizle alanında dev markalar olan 300’den fazla kurumsal müşterimizin güçlü bir iş ortağı haline gelmenin gururunu yaşıyoruz. Özellikle son iki yılda yaptığımız atılımlarla dijital öğrenme sektörünün en etkili oyuncularından biri olduk. Açıkladığımız ileri teknolojiler, e-öğrenme çözümleri, yaratıcı eğitimler, tek sistemde müşteriye özelleşmiş olarak sunduğumuz mükemmel bulut tabanlı sistemlerle gündemdeki yerimizi koruyoruz. Ayrıca küreselleşme yolunda gerçekleştirdiğimiz yeni yatırımlarla çok yakında bilinirliğimizi uluslararası arenaya da taşıyacağız.
Rakamlara baktığımızda 2003 yıl sonu için 500 bin kişiyi e-eğitimlerle buluştururken, 2014 yılında yaklaşık 5 milyon kişiyi e-öğrenme ile buluşturduk.

Tüm sigortacılık sektörüne e-eğitimler sunan “Segem Akademi” projemizle Infinity CloudLMS üzerinden 80 bin kişinin günlük 2 milyondan fazla işlemine ve 2 TB veri transferine kesintisiz hizmet vererek yeni bir rekor kırdık ve çok önemli bir başarıya daha imza attık.

Sermaye piyasası profesyonellerinin lisanslama e-eğitimlerini sunduğumuz SPL Online Eğitim Portali üzerinde 3 bin slayttan fazla içeriği 2 ay gibi kısa bir sürede üreterek 90 bin kişinin hizmetine açtık.
Çok yakında ülkemizin en önemli misyonunu üstlenen projelerden birine destek verecek topluma açık bir eğitim platformunu yayınlayacağız. Girişimci olarak ele aldığımız birbirinden heyecanlı projelerimizle her yıl yaklaşık %20 büyüyoruz. Diğer öğrenme teknolojileri şirketlerinin de pazar payı düşünüldüğünde dijital eğitim sektörünün ülkemizde giderek iyi bir yere geldiğini görüyor ve bu tablodan dolayı gurur duyuyoruz.
Teknoloji geliştirme ve alt yapı çalışmalarına yatırım yaparak hizmet kalitemizi en üst seviyeye taşımak ve dijital eğitim sektörüne katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz yaratıcı girişimler sektörün büyümesi için oldukça önemli. Artık bu konuda çözüm sunmak isteyen diğer içerik sağlayıcılarına da alt yapı sağlar hale geldik, bu doğrultuda teknoloji sunabilen bir multi-platform çözüm şirketi olma yolunda hızla ilerliyoruz.
Günde yaklaşık 100 bin kişiye anlık 5 TB’a yakın e-öğrenme içerik ve videolarını istendiğinde HD olarak dahil sınırsız sunabilen sunucularımızla, 1 günde istenilen modüllerle müşterilerimize özel açılabilen çok dilli, çok şirketli ve mobil uygulamalarıyla Infinity CloudLMS çözümümüz ve toplam 600’den fazla katalog eğitimi, günlük 200 slaytlık yaratıcı özel içerik üretim kapasitemizle sunduğumuz hizmetler bizi giderek daha da ilgi çekici hale getirmeye devam edecek.

Infinity Teknoloji ülkemizin en saygın ve en değerli dijital öğrenme çözümleri sunan şirketi olma yolunda hızla ilerliyor

Ülkemizin en üretken e-öğrenme şirketi olarak bugün geldiğimiz noktada Infinity Teknoloji; gelişen çözümleri, tasarladığı yaratıcı içerikleri ile kurumsal öğrenme alanındaki çıtayı daha da yükseğe taşıyacaktır.
Kurumlardaki eğitim profesyonellerini başarı hikayelerimizi paylaşabilmek amacıyla her yıl E-Learning AllStars etkinliğimizde bir araya getiriyoruz. Gelecek yıl da kurumsal eğitim ve gelişimin kalbi bir kez daha bu güzel organizasyonda atacak. Sizleri de bu organizasyonda misafir etmekten mutluluk duyacağız.
Tüm bu gelişmeler bizim için o kadar keyif ve heyecan verici ki, sizlerle paylaşmak istedik, bizi biz yapan değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Sevgi ve saygılarımla.
Infinity Ailesi Adına; İlkay Öztürk.

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin