Yazının Kategorisi

www.hizliegitim.com PDR Group İş Birliğiyle Büyüyor

1995 yılından beri yaklaşık 25 yıldır online eğitim alanında çalışıyoruz. Bu işin kurumsal alanında güzel bir başarı yakaladık, sürekli de yenileniyoruz, yazılımımıza inanılmaz yatırımlar yapıyoruz, müşterilerden gelen fikirleri uyguluyor, harika yenilikler duyuruyoruz. Sonuç olarak kurumsal alanda 300’e yakın müşteri ile CloudLMS ‘imizle pazarda yerimizi sağlamlaştırdık.
Kurumsal alanda hal böyleyken bireysel alanda da bir şeyler yapmamız gerekiyordu. Biz de oturduk kurumsal alana odaklanmışken ilgisiz kalan hızlı eğitimimizi yeniledik. Güncel içeriklerin hızlı üretilmesi ve eskiyen eğitimlerin yenilenmesi işini verimli bir şekilde çözdük. Ayda ortalama 10 yeni eğitim üretmek üzere güzel bir hedef belirledik ve buna uyuyoruz. Milyon kullanıcıya çıkabilecek şekilde alt yapılarımızı düzenledik. Sonra fiyatlamayı da rekabetçi bir şekilde belirledik.
Sonucu özetliyorum; 10 x 10 x 10…
hizliegitim_logo

Ayda 10 TL’ye, her ay 10 yeni eğitimle günde 10 dakikada iş ve yaşam bilginizi uçurun, hızlı bir şekilde yeni yetkinlikler kazanın.

Diyoruz, vaadimiz işte budur.
İşin en önemli sırrı özetlemede, biz bu konuda çok iyiyiz. Bir konuyu öğrenmek için onlarca kitap, dergi makale okumanız, videolar izlemeniz, araştırma yapmanız gerekir, zaman kaybını düşünebiliyor musunuz? Gelin hızlı eğitime, ihtiyacınız olan konuyu 10 dk da öğrenin, zamandan tasarruf edin.
Peki bir sürü online eğitim sitesi var, Youtube var, bedavaya XYZ Akademi var, neden Hızlı Eğitim’e para vereyim diye düşünebilirsiniz. Paranız yoksa, kısa ve alt yazı çevirileriyle sunulmuş, eğitim değil video çokluğuna odaklanan, yüzeysel olan, derinleşmeden bilgiyi aktarmak yerine bol videolarla 3G bant genişliğinizi tüketme amacında projelere destek vermek isteyebilirsiniz, size burada bir şey diyemem. Ama gerçekten yüreğini bu işe adamış küçük bir girişimciliği desteklemeyi de tercih edebilirsiniz. Her ikisi de denemeye açık, ücretsiz üye olun, deneyin ve kararı siz verin. Bir sürü site varken neden Turkcell Akademi’yi vurguladım derseniz, şöyle açıklıyorum; Turkcell kendisini bir teknoloji şirketi olarak konumlandırır. Bir sürü küçük girişimciye de destek verdiği imajını oluşturur. Sonra da bu küçük girişimcilerin ürettiği projeleri bünyesine katar, girişimciler ortada kalır, fikirlerini ve ruhlarını kaybederler. Online eğitim sektörü onlarca küçük işletmenin faaliyet gösterdiği gelişmekte olan yeni bir alan, daha gelişirken bu alandaki başarılı bir sürü küçük işletmeye neden zarar vermeye çalışırlar ki. Bu işin beceriksizce yapılarak göz boyanmasına, kurumsal sosyal sorumluluk projesiymiş gibi yapmış olmak için yapılmasına kızıyorum. Bence Turkcell’in işi, yerli cep telefonu üretimiyle ülkenin cari açığını kapatmak olmalı. Ayda 2 milyar dolar paramız cep telefonları ithalatıyla dışarı kaçıyor, bu konuyla uğraşmak yerine ne diye bu mikro işlerle uğraşıyor sizce? Açıklama yaparlarsa burada yayınlayacağım. Neyse tepkimi dile getirmiş olarak rahatladım, ne de olsa burası bir blog, samimi bir şekilde kendimi ifade edebilirim izninizle :), bu kısa rahatlama sonrası ben farkımızı anlatarak devam edeyim en iyisi.
Biz öğretici, eğlendirici ve aktif katılımınızı sağlayan, güncel konularla içeriğini her zaman yenileyen eğitimlerimizle ilginizi çekeceğimizi düşünüyoruz. Bu özelliğimizle Hızlı Eğitim’den vazgeçemeyeceksiniz! Özellikle görsel tasarıma son derece önem veriyoruz. Konuları kolayca algılayabilmeniz için metin tasarımına çok özen gösteriyoruz. Net ve basit ifadelerle, şık ve etkili görsel kullanımıyla içeriği son derece etkili bir şekilde aktarıyoruz. Bu tür sitelerdeki en önemli sorunlardan birisi olan içeriğin eskimesine Hızlı Eğitimde asla izin verilmez. Katalog sürekli yenilenir. İşin diğer sırrı bu işin sürdürülebilir halde sunulması, bunu da kurumsal müşterilerimiz sayesinde başarabiliyoruz.
Bir de geçtiğimiz ay harika bir gelişme daha oldu. Dünyanın en büyük eğitim kurumlarından birisi olan TMI Türkiye‘yi de temsil eden ülkemizin bence en saygın eğitim danışmanlık kurumlarından birisi olan PDR Group ile Hızlı Eğitimi geliştirme konusunda iş birliğine gitmeye kara verdik. PDR Group; 3.000 şirkete yılda 6.000 eğitim veren, olağanüstü içerikleri, eğitmenleri ve profesyonelleriyle (Bakın ekibe harikalar, çok şekerler, izleyin!) gerçekten bayıldığım bir marka. Tüm sınıf eğitimleriyle ilgil süreçlerinde bizim CloudLMS‘i tercih etmişlerdi. Biz onları eğitim yönetim süreçlerinde uçurunca, onlar da hızlı eğitime destek verelim dedi ve inanılmaz bir tempo başladı, artık gerisini sonra açıklayacağım, ama yine de siz hayal edin :).
Son söz olarak şunları ileteyim; hızlı eğitime ilgi giderek artıyor. Mobil uygulamalarımızı da yeniledik ve yayınlamak üzereyiz. Siz şimdi fiyatlar yükselmeden gelin hemen üye olun, harika projemize destek verin; http://www.hizliegitim.com
Sevgi ve saygılarımla.

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin