Yazının Kategorisi

"Elearning" Projelerinizde Bizi Seçmeniz için 8 Harika Neden…!

Her zaman olduğu gibi yine yeni heyecanlarla doluyuz. Ana işimiz olan “Elearning” de yine çok güzel projeler aldık ve başladık. Bu arada ben de neden Infinity’yi seçmeniz gerektiğiyle ilgili güzel bir derlemeyi sizlerle paylaşmak istedim. Bunlar aynı zamanda bizi biz yapan değerler, şirketimiz dile kolay 25 yılı geride bıraktı. Geçmişe baktığımda ve bunu nasıl başardık diye kendi kendime sorduğumda aşağıdaki yanıtları buldum. Öncelikle eğitim ve gelişim projelerinizin teknolojik uzantısını çok hızlı ve kaliteli uygular bir hale geldiğimizi iletmek istiyorum. Interneti ve mobili çok iyi öğrendik, bu konuda da amacınıza yönelik uygulamaları hızla yapıyoruz, en önemlisi de bize ihtiyaç duymadan yönetebileceğiniz harika bir platform geliştirdik. http://www.infinitycloudlms.com
Neden başarılı olduğumuza gelince;

 1. Sizin için varız
  Siz değerli müşterilerimiz için varız, sizi çok iyi anlarız. Güzel yapılan bir işle birlikte keyifli bir deneyim sunarız. Partner oluruz, işi sahipleniriz, sözlüğümüzde “Hayır” kelimesi yer almaz.
 2. Yenilikçiyiz
  Her zaman farklı fikir ve seçeneklerle karşınıza çıkarız. Kendimizi her zaman geliştiririz, bilgimizi sizinle de paylaşırız. En son teknolojileri mükemmel bir tasarımla buluşturarak sizlere sunarız. Fark yaratır, hedefinize kilitleniriz.
 3. Hızlı ve kaliteliyiz
  Uygun fiyatlarla çok hızlı ve kaliteli iş üretiriz. Siz memnun olana kadar tüm düzenlemeleri yaparız. Sürekli olarak avantajlı ve yararlı kampanyalar sunarız.
 4. Takımız
  Çalışanlarımızla süper bir takımız, sizi de aramıza alırız, bu yüzden referanslarımız çok güçlüdür. Olumlu, mutlu, güler yüzlü ve sonuç odaklıyız. İşinizi sahiplenir, sorunlarınızı anında çözmek için seferber oluruz. Yaratıcı, disiplinli ve adanmış bir şekilde çok çalışırız.
 5. Yaratıcıyız
  Size özel yaratıcı tasarımlarımızla her zaman fark yaratırız. Baştan sona tüm işinizi tasarlarız.
 6. Zorluklara meydan okuruz
  Aylarca süren görüşmeler sonucunda karar verdikten sonra birkaç günde işleri isteyen müşterilerimizi de severiz, bu durumu gelişimimiz için fırsat olarak görürüz.
 7. Yatırımınızı koruruz
  Web projelerinize pazarlama gözüyle bakar, kültürleştirmeye odaklanır, çabamızın %80’ini tutundurmaya harcarız. Portal çözümlerimiz ve içeriklerimizi kişi sayısından bağımsız sınırsız erişim lisansıyla sunarız.
 8. Gizliliğe önem veririz
  Bilgileriniz bizimle güvendedir, kimseyle paylaşılmaz. Güvenlik politikalarımız ve sözleşmelerimiz sürekli güncel tutulur.

Ve; http://www.infinitycloudlms.com ile;

 • 300’e yakın dev marka için çalışırız.
 • Platformlarımızı tıklayan 500 bin ziyaretçiyi ağırlarız.
 • 150’den fazla katalog eğitimini kullanıcılarımıza sunarız.
 • Sürekli yeni ürünler ve çözümler geliştiririz.

Yaptığımız işte aşkla ve ilişkilerle çok ilgileniyoruz.

Çünkü kurumsal portalinizle aranızda aynen aşkta olduğu gibi tutkulu, sevgi dolu ve güçlü bir bağ oluşturmak için çabalıyoruz. Portalinizi kurumunuzun veya ekibinizin mükemmel bir parçası haline getiriyoruz.
Herkesi bizimle çalışmaya bekliyoruz.
Sevgi ve saygılarımla.
 

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin