Yazının Kategorisi

26. Yılında INFINITY Teknoloji, CEO’dan (Benden ☺️) Mesaj

Değerli müşterilerimiz ve kullanıcılarımız,
Öncelikle öğrenme teknolojileri ve yazılım alanında sunduğumuz kaliteli çözümleri tercih ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Değerli Cumhuriyetimizin 93. yılını kutlarken, biz de 26. yılımızı doldurmanın gururunu yaşadığımız bu günlerde her zamanki gibi yolumuza sizlerin ışık tuttuğunu bilmenizi isterim. Bu doğrultuda Infinity ailesinin siz en değerli üyesi olan müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz gelişmeleri sizlerle paylaşmak istedim.
1 milyon kullanıcı sınırını aştığımız, sınırsız kullanıcı, sınırsız video yayınlayabilme ve sınırsız bant genişliği olanaklarıyla genişlettiğimiz ve sürekli yeni modüller ekleyerek geliştirdiğimiz özellikle mobile uyumlu en son teknolojiyle donatılmış “CloudLMS” çözümümüzle, artık konusunda dünyanın sayılı “Kurumsal Öğrenme Yönetim Sistemi” (LMS) çözümlerinden birisi olma yolundaki kararlı yürüyüşümüze devam ediyoruz. 300’den fazla kurumsal müşterimiz çözümümüzü kullanıyor, ayda ortalama 5 yeni müşterimizi ailemize katıyor, online kurumsal akademilerini hızla açıyoruz. Her müşterimizden gelen birbirinden değerli fikirleri hızla dinamik bir şekilde CloudLMS içerisine ekliyoruz. Müşterilerimiz her yeni güne başladıklarında ortalama 5-10 yeni özelliği sisteme eklenmiş olarak görüyorlar. Günlük izlenen video sayısında 200 bin rakamını geçtik ki bu yaklaşık olarak terabaytlarca verinin aktarımı demek, bu alt yapıyı başka bir sağlayıcı kullanmadan müşterilerimize direkt olarak sunabilen tek şirketiz.
Müşterilerimiz için oluşturduğumuz dijital akademilerin kendi markalarına özgün mobil uygulamalarını sadece biz yayınlayabiliyoruz. Bunun için geçmişte AppStore yönetimiyle çok zorlu bir iletişim sürecinden geçmiş ve onay almayı başarmıştık. Ek olarak kullanıcılara sunulan içerikleri mobil uygulama üzerinden indirme özelliğiyle sunabiliyor, mobil operatör bağımsız bant genişliği tasarrufu sağlıyoruz. Çok yakında tamamen bağlantısız çalışabilen dünyanın ilk ve tek LMS çözümünü, “CloudLMS Offline”ı gururla tanıtacağız.
260’dan fazla katalog eğitimini geçen yıl güncellemiş ve her ay güncel konularda 6 yeni katalog eğitimi üretimindeki süreklilik disiplinini başarmıştık. Kurumsal olarak sunduğumuz katalog eğitimlerimizi www.hizliegitim.com ‘da inanılmaz bir fiyat ile bireysel kullanıma açtık. Satışları ve kullanıcılardan gelen geri bildirimleri gözlemlediğimde çok yakında hızlı eğitimin kişisel gelişim pazarında önemli bir yere geleceğine kesin olarak inanıyorum.
E-öğrenme projelerinde ülkemizde gerçekleştirilen büyük projeleri gözlediğimizde tercih edilme listesindeki yerimizi bu yıl da koruyoruz. Yapay zeka içeren simülasyonların uygulanmasını kolaylaştıran “RolePlaySimulatin çözümümüzle harika bir platform oluşturduk ve beğendirdik. Ancak bu konuda da yerimizde duramayarak karakterlerimizi 3 boyutlu hale getirdik ve seslendirme eklenebilme özelliği geliştirdik.
Ülkemizde A’dan Z’ye yaratıcı e-öğrenme çözümlerini, en iyi teknolojiyle, en hızlı ve en ekonomik bir şekilde sunan tek şirketiz. Bu başarımızın siz değerli müşterilerimiz tarafından giderek anlaşılmasını görmek beni çok mutlu ediyor ve ekibim adına büyük gurur duyuyorum.
Çok yakında ülkemizde gerçekleştirdiğimiz başarılı projelerin lansmanına sırasıyla hızla devam edeceğiz. Lütfen bizi izlemeye devam edin. Şimdi bu başarılarımızı yurt dışına taşımak için de kollarımızı sıvadık. Gelecek yıl buradan sizlerle başarılı ihracat rakamlarımızı paylaşma hayaliyle sabırsızlanıyorum.
Sizleri öğrenen organizasyon haline getirebilmek hayaliyle yola çıkarak oluşturduğumuz çözümlerimizi tüm hızımızla geliştirmeye devam edeceğiz.
Güçlü Cumhuriyetimizin sonsuza kadar yaşaması dileğiyle hepimizin Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.
Sevgi ve Saygılarımla.
İlkay Öztürk
CEO, Infinity Teknoloji

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin