Yazının Kategorisi

Yeni Yıla Harika Giriyoruz; Kısaca Bizden Haberler!

Değerli müşterilerimiz,
Öncelikle öğrenme teknolojileri ve yazılım alanında sunduğumuz kaliteli çözümleri tercih ettiğiniz için teşekkür ediyorum. 26. yılımızı doldurmanın gururunu yaşadığımız bu günlerde her zamanki gibi yolumuza sizlerin ışık tuttuğunu bilmenizi isterim. Bu doğrultuda Infinity ailesinin siz en değerli üyesi olan müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz gelişmeleri sizlerle paylaşmak istedim.
1 milyon kullanıcı sınırını aştığımız, sınırsız kullanıcı, sınırsız video yayınlayabilme ve sınırsız bant genişliği olanaklarıyla genişlettiğimiz ve sürekli yeni modüller ekleyerek geliştirdiğimiz özellikle mobile uyumlu en son teknolojiyle donatılmış “CloudLMS” çözümümüzle, artık konusunda dünyanın sayılı “Kurumsal Öğrenme Yönetim Sistemi” (LMS) çözümlerinden birisi olma yolundaki kararlı yürüyüşümüze devam ediyoruz. 300’den fazla kurumsal müşterimiz çözümümüzü kullanıyor, ayda ortalama 5 yeni müşterimizi ailemize katıyor, online kurumsal akademilerini hızla açıyoruz.
Her müşterimizden gelen birbirinden değerli fikirleri hızla dinamik bir şekilde CloudLMS içerisine ekliyoruz. Müşterilerimiz her yeni güne başladıklarında ortalama 5-10 yeni özelliği sisteme eklenmiş olarak görüyorlar. Günlük izlenen video sayısında 250 bin rakamını geçtik ki bu yaklaşık olarak terabaytlarca verinin aktarımı demek, bu alt yapıyı başka bir sağlayıcı kullanmadan müşterilerimize direkt olarak sunabilen tek şirketiz.
Müşterilerimiz için oluşturduğumuz dijital akademilerin kendi markalarına özgün mobil uygulamalarını sadece biz yayınlayabiliyoruz. Çok yakında tamamen bağlantısız çalışabilen dünyanın ilk ve tek LMS çözümünü, “CloudLMS Mobile Offline”ı gururla tanıtacağız.
Katalog eğitimlerinde 300’e yaklaştık. Her ay güncel konularda 5 yeni katalog eğitimi üretiminde sürekliliği başardık. Kurumsal olarak sunduğumuz katalog eğitimlerimizi www.hizliegitim.com ‘da bireysel kullanıma açtık. Kullanıcılardan gelen geri bildirimleri gözlemlediğimde çok yakında hızlı eğitimin kişisel gelişim pazarında önemli bir yere geleceğine kesin olarak inanıyorum.
E-öğrenme projelerinde ülkemizde gerçekleştirilen büyük projeleri gözlediğimizde tercih edilme listesindeki yerimizi bu yıl da koruyoruz. Yapay zeka içeren simülasyonların uygulanmasını kolaylaştıran “Role Play Simulations” çözümümüzle harika bir platform oluşturduk ve beğendirdik. Yerimizde duramayarak karakterlerimizi 3 boyutlu hale getirdik, seslendirme özelliği ekledik. Bu projemizde onaylanan KOSGEB desteğini de arkamıza alarak büyütmeye devam edeceğiz.
Ülkemizde A’dan Z’ye yaratıcı e-öğrenme çözümlerini, en iyi teknolojiyle, en hızlı ve en ekonomik bir şekilde sunan tek şirketiz. Bu başarımızın siz değerli müşterilerimiz tarafından giderek anlaşılmasını görmek beni çok mutlu ediyor ve ekibim adına büyük gurur duyuyorum.
Sizleri öğrenen organizasyon haline getirebilmek hayaliyle yola çıkarak oluşturduğumuz çözümlerimizi yeni yılda da tüm hızımızla geliştirmeye devam edeceğiz. Şirket olarak başarılı bir yıl geçirdik. Bu gurur verici tablo sizlerin desteğiyle hepimizin ortak eseridir.
Yeni yılda da hep birlikte bereketli devam edebilmek ve logomuzda ifade ettiğimiz gibi sonsuza kadar sizinle birlikte çalışmak dileğiyle yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum.
Yeni yılda yeni keşiflerimizle sizleri buluşturmak ve birlikte yeni heyecanlar yaşamaya devam edebilmek dileğiyle.
Sevgi ve Saygılarımla.
İlkay Öztürk
CEO, Infinity Teknoloji

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin