Yazının Kategorisi

Satışlarınızı Arttıracak Sırrı Artık Paylaşıyorum!

Başlığa bakarak abarttı demeyin sakın, biz yaptık ve oldu. Harika bir satış takip sistemi ortaya çıkardık ve satışlarımız da arttı. E-learning’de markalaşmış başarılı bir şirketin satış ve CRM çözümleriyle ne ilgisi var diyebilirsiniz. Ama gelin okuyun, kısaca hikayesini anlatacağım.
Biliyorsunuz CloudLMS isimli başarılı bir elearning platform çözümümüz var, gelişti ve çok büyüdü, yaygınlaştı ve satışları da arttı doğal olarak. Bu sırada satış ekibimizi yönetirken pek çok yazılım kullanmayı denedik. Ama ne yazık ki hepsinde çeşitli eksikler vardı, en son PipeDrive’dan memnun kaldık, bir süre de kullandık ama o da yetersiz kaldı. Sonra da dedik ki bunlarla uğraşacağımıza nasıl olsa oturmuş bir platformumuz ve alt yapımız var neden kendimiz böyle bir çözüm üretmeyelim?
Tam bunu demişken bir de çok sevdiğimiz bir müşterimiz çıka geldi ve bizden böyle bir çözüm istedi. Biz de durur muyuz, hemen bir taşla üç kuş vuralım dedik. Hem müşterimizin hem kendimizin gereksinimini karşılarken bir de bunu ürün haline getirelim dedik. Şimdi artık hazır ve hepimiz keyifle kullanıyoruz.
Biliyorsunuz piyasalar dalgalı, rekabet zorlu, müşterilerimiz nazlı ve bir o kadar da kıymetli. Bu yüzden satışları yönetmek her zamankinden çok daha önemli. Bir de satış ekibiniz varsa, bilgiler kolayca nasıl paylaşılacak? Hedefler tuttu mu? Kim ne durumda anlık olarak nasıl izlenecek? Bir de karmaşık ve bolca veri gerektiren eski moda bir CRM yazılımı varsa, boğulmadan satışları nasıl yöneteceğiz?
İşte www.SatisTakibi.com bu doğrultuda ortaya çıktı!
Satış yöneticileri ve ekip internet üzerinde buluşuyor. Müşteriler, satış aktiviteleri, teklif ve sözleşmeler, yapılacak görevler, duyurular kolayca paylaşılıyor. Tek hedef var, o da aktivite tabanlı satışa odaklanmak! Çünkü sistem hiçbir fırsatı aktivitesiz bırakmaya izin vermiyor. Bu yüzden riskler de azalmış durumda. Kullanımı çok kolay, eğitim gerektirmeden herkes hemen öğreniyor.
Üstelik online ve mobil, veriyi bir kere girip, her yerden kullanıyorsunuz, satışlarınızı dilediğiniz cihazdan yönetiyorsunuz. Yöneticiler, satış ekipleri, saha elemanları, finans gibi ilgili birimler bilgiyi kolayca paylaşıyor.
Özetle, problemi tam olarak çözüyor, zamanınızı gereksiz yere harcamıyor, ne istiyorsanız tam olarak zamanında sağlıyor ve ona her yerden erişebiliyorsunuz. Sonunda satış yönetimiyle hayal ettiğimiz her şey www.SatisTakibi.com’da.
Satış ekiplerimiz başarı için hedeflere ve birbirlerine bağlanıyor. Bizler de rahatlıyoruz, satışları arttırmaya odaklanıyoruz, çünkü www.SatisTakibi.com ile arkamız sağlam. Her şeyi görebiliyoruz, bu sayede anında ekibe koçluk yaparak müdahale ediyoruz. Ekibimizdeki kişileri anında sıralayıp performansı gözlüyoruz, hatta onları istersek yarıştırıyor ve ödüllendiriyoruz. Ekibin en iyi uygulamaları birbirleriyle anında paylaşmalarını sağlıyoruz.
Güncel durum göstergeleriyle ekibi aktiviteye yönlendiren sistematik yaklaşımla satışın kültür haline gelmesini sağlayan çok iyi bir kurgu tasarladık.
Ve tüm bunlar gerçekleşirken bulut bilişimin bizlere sağladığı yazılım geliştirme, sunucu, veri tabanı, sistem geliştirme, güncelleme, yedekler, bakım ve lisans ücretlerini de düşünmüyoruz.
Evet sevgili müşterilerim ve potansiyel müşterilerim, artık yalnızca satışlarınızı takip etmeye odaklanabilirsiniz. Sistemi denemek çok kolay, sorularınızı hemen yanıtlıyoruz ve birlikte çalışmaya hemen başlıyoruz.
Fiyatları da ürünün web sitesinden inceleyebilirsiniz, şu anda dünyanın en kaliteli, en yalın, en hızlı ve en ekonomik satış takip çözümünü ürettiğimizi düşünüyorum. Eğer karmaşık CRM’ler hayal ediyorsanız satış takip size göre değil baştan iletiyorum.
Yararlı olması dileğiyle.
www.satistakibi.com

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin