Yazının Kategorisi

Organizasyonunuzu Yapay Zeka ile Geliştirin – Role Play Simulation

Yeni geliştirdiğimiz yapay zeka sistemi “Role Play Simulation”, müşterimiz olan Türkiye’nin önde gelen dev firmaları tarafından kullanılmaya başlandı.
Türkiye’nin lider e-öğrenme firması olarak geçtiğimiz aylarda devrim niteliğinde yeni bir ürün lansmanı yapmıştık. Ülkemizin ilk ve tek yapay zeki iş simülasyonu platformu olan “Role Play Simulation” ‘i yayınlamıştık. İş simülasyonları elbette yeni bir konu değil, ancak simülasyon senaryolarını hızla oluşturup çalışanlarınızla mobil uygulamalar üzerinden anında yayınlamaya ne dersiniz?
Role Play Simulation organizasyon içerisinde yer alan çalışanları belirli konularda geliştiriyor. Örneğin satış elemanlarının karşısına çeşitli yapay kişilikler çıkararak sunduğu bulanık mantık içerek diyalog sistemiyle gerçeğe birebir uygun satış deneyimi yaşatıyor. Hatta kendisine yöneltilen yanıtları topluyor, algılayarak bir sonraki soruları daha akıllı sunuyor. Ayrıca tüm çalışanların hatalı ilerlediği durumları takip ederek organizasyonun gelişime açık olan yönlerini ortaya çıkarıyor.
Müşterilerimiz Role Play Simulation’i yapay zeka robotu olarak çalışanlarını geliştirmek için kullanıyor. Diğer müşterimiz olan şirketlerin de Role Play Simulation’i kullanmak için sırada olduğunu şimdiden haber verelim. Yakın zamanda gerçekleştirdiğimiz uygulama örneklerini de paylaşacağız.
Çok yakında ülkemizin e-öğrenme alanında uygulanan ilk yapay zeka simülatörü Role Play Simulation hipotez üretebilecek, araştırma yapabilecek ve referanslarla desteklenen çözümler üretebiliyor olacak. Ayrıca deneyimlerle de kendini geliştirebilen Role Play Simulation, kullanıldıkça daha hızlı ve bilgili bir hale de geliyor.
Role Play Simulation’i endüstri devlerinin kullanımına sunmaktan ve yapay zekanın e-öğrenmede ülkemizin ilk projesi olması nedeniyle üretmekten büyük gurur duyuyoruz.
Daha Fazla bilgi için www.roleplaysimulation.com
Sevgi ve saygılarımla,
poster-A3-300dpi_1.0-[TR]

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin