Yazının Kategorisi

Bir Gün Her Şirket Bulut Teknolojisini Tadacaktır!

Geleceği bir bulut şirketi olarak keyifle ve gururla karşılayan Infinity Teknoloji’nin CEO’su olarak bulut bilişim konusundaki görüşlerimi tekrar sizlerle paylaşmak istedim. Giderek dijitalleşen iş dünyası için bulut bilişim iş yapma biçimlerini gerçekten kökten değiştiriyor ve her gün yepyeni başarı hikayeleri duymaya devam ediyoruz.
Çağımızın gerektirdiği hızı yakalamak istiyorsak bulutun alternatifi ne yazık ki yok. Yeni iş modelleri oluşturmak, insanları, nesneleri ve iş süreçlerini akıl ile bir arada çalıştırmak için bulut bilişim işleri çok kolaylaştırıyor. Düşük donanım maliyeti, hazır servisler, kullandığın kadar öde, hız ve esneklik, gelişmiş performans, anında güncellenebilme, sınırsız depolama kapasitesi, tüm işletim sistemlerine uyum sağlayabilme gibi avantajlar bulut teknolojisini kaçınılmaz hale getiriyor. Bulut bilişim, büyük veri, öğrenen makineler, analitik ve nesnelerin interneti alanlarındaki yazılım yeteneklerini de bir araya getiriyor ve bunları kolayca iş süreçlerinize entegre edebilmenizi sağlıyor.
Infinity Teknoloji olarak müşterilerimize giderek genişleyen ve büyüyen bulut çözümleri sunuyoruz. Bir milyonun üzerindeki toplam bulut kullanıcı sayımızla, giderek geliştirdiğimiz öğrenen algoritmalarla pek çok iş süreçlerini bulut üzerinden mobil uygulamalar dahil kendi geliştirdiğimiz teknolojiyle sunabilen, en önemlisi de bunu hızla sağlayabilen alanımızda lider teknoloji şirketiyiz.
Müşterilerimize yeni çözüm ve teknolojileri, yalınlaştırılmış yapılarla sunuyoruz, dolayısıyla onların iş süreçlerini hızlandırıyoruz. Sosyal medyanın da yaygınlaşmasıyla hız, paylaşım ve performansın önemli olduğu bir dönemden geçiyoruz. İş dünyasında rekabetçi olabilmek için paylaşım, hız ve performansı iyi bir şekilde birleştirmemiz gerekiyor. Performans; çalışanlar müşteriler ve bizim yaşadığımız ortak deneyimden besleniyor. Bugün, iş dünyasında öne geçebilmek için iş modellerimizi her gün gözden geçirmeli, yeniden tasarlamalı, buluttaki fırsatları ve hızı keşfetmeliyiz. Bulut artık sadece belli başlı işletmeler ve sektörler için değil herkes için gerekli ve üstelik de kullanılabilir hale geldi.
Bu durumu uzun zaman önce görerek Infinity Teknoloji olarak son 5 yılda iş dünyasında müşterilerimizin rekabet gücünü artırmak için Bulut Bilişim’e inanılmaz bir entelektüel yatırım yaptık. Eğitim yönetim sistemleri başta olmak üzere ürün portföyümüzü buluta taşıdık ve bu deneyimle de yeni ürünler geliştirdik. 300’den fazla bulut çözümlerimizi kullanan kurumsal müşterimiz ve 1 milyondan fazla bulut kullanıcımız var.
Bu deneyimle de sizlere “Cloud Danışmanlık” hizmetlerimize başladığımızı duyurmak isterim. Artık müşterilerimize süreçlerini tek merkezden gerçek zamanlı olarak yönetebilmeleri için sistemlerini buluta taşımalarına destek oluyor, bugünden geleceği tasarlamalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız müşterilerimizin inovasyonlarına destek olmak, karmaşık iş süreçlerini sadeleştirerek hızlı aksiyon alabilme yeteneklerini artırmak.
Bulut için söylenecek çok söz var, ama daha fazla sözü uzatmayalım. Bir an önce geç kalmayın ve şirketinizi buluta taşımak için hızla harekete geçin. Küçük veya büyük olun bulut bilişimden sakın korkmayın. Yakında sizlere kişisel yaşamınızı da bulutta kolayca organize edebilmenize olanak sağlayan yöntem ve çözümleri anlatan bir yazı yayınlayacağım, beni izlemeye devam edin.
Sevgi ve saygılarımla!

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin