Yazının Kategorisi

Yeni Çözümümüz Mentora’yı Gururla Sunuyoruz!

Türkiye’nin önde gelen teknoloji firmalarından birisi olarak, birlikte çalıştığımız dev firmaların ihtiyacından hareket ederek ürettiğimiz yeni nesil “Performans ve Gelişim” çözümümüzü sizlere gururla sunuyoruz. Şimdi akıllarınızda bir soru oluşabilir! E-learning’de markalaşmış başarılı bir şirketin performans sistemleriyle ne ilgisi var diyebilirsiniz. Hemen kısaca nedenini anlatacağım.

Biliyorsunuz CloudLMS isimli başarılı bir e-learning platform çözümümüz var, son yıllarda gelişti ve çok büyüdü, giderek yaygınlaşıyor. Bu sırada ekibimiz de büyüdü, kişileri yönetirken performansla ilgili pek çok yazılım kullanmayı denedik. Ama ne yazık ki hepsinde çeşitli eksikler vardı. Sonra bunlarla uğraşacağımıza nasıl olsa oturmuş bir platformumuz ve alt yapımız var, neden kendimiz böyle bir çözüm üretmeyelim diye düşündük.
Tam bunu planlarken sevdiğimiz müşterilerimizden birisi de bizden böyle bir çözüm istedi. Biz de hemen bir taşla üç kuş vuralım dedik. Hem müşterimizin hem kendimizin gereksinimini karşılarken bir de bunu ürün haline getirelim dedik. Şimdi artık hazır ve hepimiz keyifle kullanıyoruz hatta sürekli de geliştiriyoruz.

Peki, ürünümüz neler mi yapıyor?
Mentora; hedefleri izlemenin yanı sıra A’dan Z’ye güçlü bir koçluk, rehberlik ve gelişim takibini kurumlara sunuyor. Tek bir kişinin gelişim planlamasından tüm organizasyonun yetkinlik gelişimlerine kadar ölçeklenebilen sistem, yenilikçi bir platform olmanın yanı sıra gelişmiş izleme araçlarını da sunuyor. Ayrıca tüm yetkinlik kataloğunu destekleyen gelişim aktiviteleri kataloğunu, eğitsel içerikler, video, e-öğrenme, kitaplar, oyunlar gibi dev bir gelişim kataloğuyla organizasyon gelişimi destekliyor.
Mobil uygulama desteğiyle (henüz yayınlanmadı, testlerimiz ürüyor) kullanıcıların her yerden içeriklere ve modüllere erişimini sağlıyor.

Çözümü kullanırken yol haritanız şöyle;

 • Organizasyonunuzu hemen ekleyin, oluşturun, birbirine bağlı sınırsız bir organizasyon hiyerarşisi yapılandırabilir kişileri de bu organizasyonlara ekleyebilirsiniz.
 • Sizlere geniş kapsamlı güncel ve sürekli gelişen bir yetkinlik kataloğu sunuyoruz, bu katalogdan yararlanarak kendi yetkinliklerinizi belirleyerek organizasyonunuzla ilişkilendirebilirsiniz. Yetkinliklerin olması gereken ve zıt davranış göstergeleri de sistemde bulunuyor.
 • Kapsamlı bir gelişim kataloğu hazırladık. Sürekli de içerisine yeni kaynaklar ekliyoruz. Üstelik bunların tamamı yetkinliklerle ilişkilendirilmiş durumda. Dilerseniz gelişim kataloğunu kendinize göre özelleştirebilirsiniz, hatta şirketinize özel kendi kaynaklarınızı da ekleyebilirsiniz.
 • Eğer online eğitimde kullanmak isterseniz CloudLMS ile ürünümüz doğal olarak btüleşik durumda. Katalog eğitimlerini hizliegitim.com ‘dan seçerek yetkinliklerle ilişkili bir şekilde gelişim kataloğunuza ekleyebilirsiniz. Kullanıcılarınız eğer görüşmelerde kendisine atanmış aksiyon online eğitimse, hiç LMS’e gitmeden aynı platform içerisinde online eğitimlere kolayca erişebiliyor.
 • Hedef yönetimini de çok iyi organize ettik; kurumsal hedeflerinizden oluşan bir kütüphane oluşturabilir, bunu organizasyonunuza yayınlayabilir, böylece kişilerin örneklere bakarak SMART hedefler oluşturmasını sağlayabilirsiniz! Üstelik hedefler tamamen hiyerarşik birbirine bağlı tanımlanabiliyor, kurum, departman veya yönetici hedefleri ve çalışan hedeflerine kadar hiyerarşik tanımlama yapılabiliyor.
 • Süreç içerisinde yönetici çalışan görüşmelerini kaydedebilirsiniz. Bu görüşmelerde gelişim planları oluşturabilir, aksiyonları otomatik e-posta ve bildirimlerle kişilerin izlemesini sağlayabilirsiniz.

Sitemin diğer özelliklerini de listelersek;

 • Hedefleri kurumsal-departman-yönetici-çalışan hiyerarşisiyle dilerseniz birbirine bağlayabilirsiniz.
 • Ekibinizle duyurular paylaşabilirsiniz.
 • “SWOT Analizi”, “Potansiyel Değerlendirme”, “Koçluk Rehberi” ve “Geri Bildirim” araçlarıyla görüşmeleri etkili hale getirebilirsiniz.
 • Tüm performans ve gelişimi anlık olarak gösterge ve grafiklerle izleyebilirsiniz.
 • Platformu dilerseniz kendinize özel bir marka ve web alan adı, adresi ile ayrı olarak yayınlayabilirsiniz.
 • Geri bildirim ve takdir modülüyle çalışanlarınızı motive edebilirsiniz.

Özetle çalışan gelişimi ve motivasyonu için hemen her şeyi düşündük ve hazırladık Ve her zamanki gibi ürün olmasına rağmen size özel uyarlamaların yapılabildiği Infinity felsefesiyle kullanabilirsiniz.
Özetle tüm yönetici ve çalışanlar internet üzerinde buluşuyor. Yetkinlikler, gelişim alanları, hedefler, yapılacak görevler ve aksiyonlar, gelişim kaynakları kolayca paylaşılıyor. Tek hedef var, o da hedeflere bağlı gelişime odaklanmak! Sistemin kullanımı çok kolay, eğitim gerektirmeden hemen herkes kolayca öğreniyor.

Üstelik online ve mobil, veriyi bir kere girip, her yerden kullanıyorsunuz, hedef, performans ve aksiyonları dilediğiniz cihazdan yönetiyorsunuz. Yöneticiler ve çalışanlar bilgiyi kolayca paylaşıyor. Özetle, problemi tam olarak çözüyor, zamanınızı gereksiz yere harcamıyor, ne istiyorsanız tam olarak zamanında sağlıyor ve ona her yerden erişebiliyorsunuz.

Sonunda yeni nesil performans yönetimiyle hayal ettiğimiz her şey Infinity Mentora’da sizin için sunuluyor.

Ve tüm bunlar gerçekleşirken bulut bilişimin bizlere sağladığı yazılım geliştirme, sunucu, veri tabanı, sistem geliştirme, güncelleme, yedekler, bakım ve lisans ücretlerini de düşünmüyoruz. Evet sevgili müşterilerim ve potansiyel müşterilerim, artık yalnızca performansınızı takip etmeye odaklanabilirsiniz. Sistemi denemek çok kolay, sorularınızı hemen yanıtlıyoruz ve birlikte çalışmaya hemen başlıyoruz.

Fiyatlarımız da harika, hemen deneyebilirsiniz, şu anda dünyanın en kaliteli, en yalın, en hızlı ve en ekonomik performans ve gelişim çözümünü ürettiğimizi düşünüyorum.

Yararlı olması dileğiyle.

Infinity Mentora

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin