Yazının Kategorisi

www.OnlineProjeYonetimi.com Çözümümüzü Gururla Sunuyoruz!

Herkese merhaba, şimdi akıllarınızda bir soru oluştu değil mi? E-learning’de markalaşmış başarılı bir şirketin proje yönetim çözümleriyle ne ilgisi var diyebilirsiniz. Ama hemen kısaca nedenini anlatacağım.

Biliyorsunuz CloudLMS isimli başarılı bir elearning platform çözümümüz var, gelişti ve çok büyüdü, yaygınlaştı ve satışları da arttı doğal olarak. Bu sırada proje ekiplerimizi yönetirken pek çok yazılım kullanmayı denedik. Ama ne yazık ki hepsinde çeşitli eksikler vardı. Sonra da dedik ki bunlarla uğraşacağımıza nasıl olsa oturmuş bir platformumuz ve alt yapımız var neden kendimiz böyle bir çözüm üretmeyelim?

Tam bunu demişken bir de çok sevdiğimiz bir müşterimiz çıka geldi ve bizden böyle bir çözüm istedi. Biz de durur muyuz, hemen bir taşla üç kuş vuralım dedik. Hem müşterimizin hem kendimizin gereksinimini karşılarken bir de bunu ürün haline getirelim dedik. Şimdi artık hazır ve hepimiz keyifle kullanıyoruz. 

Biliyorsunuz projeler ve işler yoğun, aynı anda bir sürü proje yönetiyoruz. Giderek karmaşık hale gelen iş dünyasında işleri ve ekipleri yönetmek oldukça dertli değil mi?

Bilgiler kolayca nasıl paylaşılacak? Proje hedefleri tuttu mu? Kim ne durumda ne yapıyor anlık olarak maliyetler ne durumda tüm bunlar nasıl izlenecek? Bir de karmaşık ve bolca veri gerektiren eski moda bir Proje yönetim yazılımı kullanıyorsanız vay halinize!  

İşte www.OnlineProjeYonetimi.com bu doğrultuda ortaya çıktı!

Ekipler internet üzerinde buluşuyor. Müşteriler, proje aktiviteleri, görevler ve dosyalar, yapılacak işler, duyurular kolayca paylaşılıyor. Tek hedef var, o da aktivite tabanlı proje yönetimine odaklanmak! Çünkü sistem kişileri aktivitesiz bırakmaya izin vermiyor.

Üstelik online ve mobil, veriyi bir kere girip, her yerden kullanıyorsunuz, projelerinizi dilediğin cihazdan yönetiyorsunuz. Yöneticiler ve ekipler bilgiyi kolayca paylaşıyor. Kullanımı çok kolay, eğitim gerektirmeden herkes hemen öğreniyor.

Özetle, problemi tam olarak çözüyor, zamanınızı gereksiz yere harcamıyor, ne istiyorsanız tam olarak zamanında sağlıyor ve ona her yerden erişebiliyorsunuz. Sonunda proje yönetimiyle hayal ettiğiniz her şey www.OnlineProjeYonetimi.com ’da.

Ekipler başarı için hedeflere ve birbirlerine bağlanıyor. Projeler verimli yönetilmeye başlıyor, çünkü onlineprojeyonetimi.com ile arkanız sağlam. Her şeyi görebiliyorsunuz, gerektiğinde anında ekibe koçluk yaparak müdahale ediyorsunuz. Ekipteki kişileri anında sıralayıp
performansı gözlüyor, isterseniz onları yarıştırıyor ve ödüllendiriyorsunuz.

Güncel durum göstergeleriyle ekibi aktiviteye yönlendiren sistematik yaklaşımla proje yönetiminin kültür haline gelmesini sağlayan çok iyi bir kurgu tasarladık.

Ve tüm bunlar gerçekleşirken bulut bilişimin bizlere sağladığı yazılım geliştirme, sunucu, veri tabanı, sistem geliştirme, güncelleme, yedekler, bakım ve lisans ücretlerini de düşünmüyoruz.

Evet sevgili müşterilerim ve potansiyel müşterilerim, artık yalnızca projelerinizi takip etmeye odaklanabilirsiniz. Sistemi denemek çok kolay, sorularınızı hemen yanıtlıyoruz ve birlikte çalışmaya hemen başlıyoruz.

Fiyatlarımız da harika, şu anda dünyanın en kaliteli, en yalın, en hızlı ve en ekonomik proje yönetim çözümünü ürettiğimizi düşünüyorum. Eğer karmaşık çözümler hayal ediyorsanız çözümümüz size göre değil baştan iletiyorum.

Yararlı olması dileğiyle.

www.OnlineProjeYonetimi.com

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin