Yazının Kategorisi

2020 Yılına Harika Giriyoruz, İşte Gelişmeler

Değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımız, 

32. yılımızı doldurmanın gururunu yaşadığımız bu günlerde Infinity ailesinin siz en değerli üyesi olan müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz gelişmeleri sizlerle paylaşmak istedik.

2.5 milyon kullanıcı sınırını aştığımız, sınırsız kullanıcı, sınırsız video yayınlayabilme ve sınırsız bant genişliği olanaklarıyla sürekli yeni modüller ekleyerek geliştirdiğimiz özellikle mobile uyumlu en son teknolojiyle donatılmış “CloudLMS” çözümümüzle, artık konusunda dünyanın sayılı “Kurumsal Öğrenme Yönetim Sistemi” (LMS) çözümlerinden birisi olma yolundaki kararlı yürüyüşümüze devam ediyoruz. 300’den fazla kurumsal müşterimiz çözümümüzü kullanıyor, ayda ortalama 5 yeni müşterimizi ailemize katıyor, online akademilerini hızla açıyoruz. 

Ülkemizin lider Enerji şirketi olan Shell ile bu yıl inovasyon partneri olduk çok iyi uygulamalar geliştirdik. CloudLMS üzerindeki oyunlaştırma modülünün çıktıları artık Shell çalışanlarının yaka kartlarının üzerine aylık olarak basılıyor. Dijital oyunlaştırma ile fiziki uygulamayı buluşturan uygulama dünyada ilk ve tek. Yine Shell çalışanları üzerinde yapılan tavsiye skoru anketinde %69 ile Shell Global çapında en iyi uygulama rekorunu kırdık. Ülkemizden çıkan “Best Practice” projelerimize bir yenisini daha ekledik. Shell’de artık saha ekibi canlı yayın alt yapısıyla da eğitiliyor.   

Bu doğrultuda yeni yılda da birlikte logomuzda ifade ettiğimiz gibi sonsuza kadar sizinle birlikte çalışmak dileğiyle yeni yılınızı en içten dileklerimizle kutluyoruz. 

Bizlere desteğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor; ailelerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve keyifli bir yıl diliyorum.  

Yeni yılda yeni keşiflerimizle sizleri buluşturmak ve birlikte yeni heyecanlar yaşamaya devam edebilmek dileğiyle. 

Sevgi ve Saygılarımızla.

İlkay Öztürk

CEO, Infinity Teknoloji

Yazıyı sevdiniz mi? hemen paylaşın!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
E-Posta
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook

Yorumunuzu bırakın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin